depo

depo

HEDEFLERİNİZE ULAŞMANIN KOLAY YOLU

Sunduğumuz Bilişim Sistemleri çözümleri sizlere maliyet, zaman, performans gibi konularda avantaj sağlayarak iş verimini arttırır. Hizmetlerimiz arasında, rekabete uygun Web Sayfa Tasarımları, E-Ticaret Çözümleri, Kartlı Geçiş ve Personel Takip Sistemleri, Ürün Envanter Sistemleri, 5651 Numaralı Kanun Doğrultusunda İnternet ve Ağ Log Sistemleri, Mobil Uygulamalar bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Web Tasarım – Eticaret

Yazılım Geliştirme

Bakım ve Teknik Destek

 

Hakkımızda

Hikayemiz

2019 yılında Gebze/Kocaeli’de kurulan firmamız alanında uzman personellerle hizmet vermektedir. Gelişen teknolojinin dünyada yarattığı değişime ayak uydurmaya çalışan firmalara çalışmalarımızla destek vermekteyiz.

Ne Yapıyoruz?

Web uygulamaları ile firmalarınızın tanınırlığını ve ulaşılabilirliğini sağlıyoruz.

Mobil uygulamalarla firmanızı müşterilerinizin parmaklarının ucuna götürüyoruz. Dünyayı cebinize sığdırıyoruz.

Masaüstü uygulamalarımızla firmanıza Kurumsal İş Çözümleri sunuyoruz.

Web Tasarım – Eticaret

Rekabete uygun Web Sayfalarınızla tanınırlığınızı arttırırız. Ayrıca siteleriniz için E-Ticaret entegrasyonları ile online satış hizmetleri sunabiliyoruz

Yazılım Geliştirme

Farklı bilişim platformları için geliştirdiğimiz yazılımlar ile Kurumsal İş Çözümleri konusunda yanınızdayız.

5651 No’lu Kanun

5651 sayılı kanun doğrultusunda internet ortamında işlenen suçlarla mücadele için, internet paylaşımı sunan cafe, otel vb. alanlarda ağ kayıtlarını saklamalı ve güvenli giriş seçeneklerini müşterilerine sunmalıdır. Sunduğumuz EkoHost ile sizlere bu hizmetleri sunuyoruz.

Personel Takip ve Ürün Envanter Sistemleri

Personel takip sistemi ile hem kurumunuzdaki hareketliliği kontrol altına alabilir ve hızlı analiz ve istatistikler oluşturabilirsiniz. Ürün Envanter Sistemimiz ile firmanızdaki ürün takibini rahatlıkla yapbilirsiniz.

Pardus Göç

Pardus ile özgür ve açık kaynak kodlu yazılım dünyasına atın. Böylelikle firmalarınızda kullandığınız yazılımlarda ağır lisans maliyetlerinden kurtulacak ve özgür bir şekilde kullandığınız yazılımlarda geliştirme yapma hakkına sahip olabileceksiniz.

Bakım ve Destek

Sunduğumuz hizmeler için satış sonrası bakım ve destek hizmetleri veriyoruz. Aynı zamanda kurumunuzdaki diğer yazılımlar ve donanımlar için de onarım ve bakım anlaşmaları yapıyoruz.